הרים - אתר האופניים הגדול בישראל

טקסט הודעת פורום

8/27/2009 11:39:00 AM חפש הודעות של משתמש זה לחץ\י לפרטי משתמש  Aharon sarussi עם תוכן  מחפש לילד אופני 20" טובים - לא "מדבקה"
נושא: מחפש לילד אופני 20" טובים - לא "מדבקה" תאריך: 8/27/2009 11:39:00 AM
מחבר/ת: Aharon sarussi

שלום
הבן שלי יובל בן 6.5 ורוכב כרגע על אופני 20" של Becident זנב קשיח.
קניתי לו את האופניים לפני שנה , כיוון שהוא רוכב ממש טוב ומאוד רצה אופניים עם הילוכים .
מאוחר יותר התברר שהאופניים לא משהוא במילים מאוד עדינות:
1. די כבדות
2. ההילוכים עוברים מאוד קשה , אפילו לי קשה לסובב את השיפטר , כמובן שזה גורם לכך שהילד לא מעביר בכלל הילוכים ונשאר על הילוך בודד רוב הזמן .
3. הבולם הקידמי (צינור ברזל עם קפיץ) קיבל חופש ויש המון תנועה קדימה ואחורה בין הצינורות הפנימיים לחיצונים מה שמפריע לשליטה ובמיוחד בבלימה , בנוסף הילד מתלונן שכאשר הוא קופץ מדרכה או יורד מדרגות הוא שומע בום חזק מהבולם , כשבדקתי הבנתי שהבולם פשוט מגיע לסוף המהלך ויש מגע של מתכת במתכת בבולם בפנים איפו שהוא - בקיצור חרא בולם.
4. ידיות הברקסים עשויות פלסטיק ולחן כשהוא לוחץ על הברקס הידית מעט מתעותת גם זה לא מוסיף להרגשת הביטחון שלן על האופניים .
כל הדברים הנ"ל זה אחרי תלונות של הילד (למרות שהוא מאוד אוהב את האופניים שלו)

החלטתי שכיוון שהוא רוכב ממש טוב ואוהב את זה ( הוא רכב איתי בבן שמן סינגלים קלים ומעט בחורשים ומאוד נהנה , חוץ מהעליות...) אני רוצה לקנות לו שוב אופני 20" (הוא לא מספיק גבוה ל 24") אבל הפעם טובות , וכמה שיותר קרובות בתכונות לאופני XC כמו של הגדולים.
הבעיה שנתקלתי בה , שאין לי ממי לקבל חוות דעת על האופני מותגים הנמצאים בשוק מלבד המוכרים...
אז אם למישהוא ממכם יש ילד עם אופני 20" אשמח לשמוע חוות דעת , המלצות , וגם למה לא להתקרב .

התקציב הוא בערך 1000 ש"ח
כרגע יש מספר דגמים שראיתי ונראים טוב על הנייר :
1.Scott scale JR 20
2. מארין - Marin hidden canyon 20
אלו אופניים יקרות 1600-1900 ש"ח
3. Trek MT-60
4. אופני Evok X20
5. אופני GT stomper 20
אלו אופניים שנכנסות לתקציב 900-1100 ש"ח

אם מישהו מכיר או יש לו את אחד הדגמים הנ"ל או מכיר אותם אשמח לשמוע דעה .
תודה רבה
אהרון

חזרה לפורום