הרים - אתר האופניים הגדול בישראל

טקסט הודעת פורום

3/24/2011 8:01:00 PM חפש הודעות של משתמש זה לחץ\י לפרטי משתמש  איתן ברמן עם תוכן  העמסת אופניים על רכב פרטי
נושא: העמסת אופניים על רכב פרטי תאריך: 3/24/2011 8:01:00 PM
מחבר/ת: איתן ברמן

היי אופיר,

תתחיל מלקרוא את הכתבה שלהלן:
http://www.harim.co.il/Article.asp?ID=1029

מתקן אחורי הצלחתי (לפעמים במעט מאמץ) להרכיב על כל רכב שהתגלגל תחת ידי - סדאן, סטיישן, האצ´בק וכו´.
אני מרוצה מקאיה בכללי - היה לי פרייד, יש לי כבר 8 שנים ריו סטיישן, והיה לי במשך שלוש שנים ספורטז´ (הישנים). אני יודע שהיו להם נפילות, אבל שלושת אלה עשו עבודה מצויינת לאורך זמן ולאורך קילומטרים רבים.

אם אתה מעמיס זוג אופניים יחיד ונוסע לבד - במושב האחורי של כל רכב אפשר להעמיס כמעט כל אופניים.
אם אתה רוצה לקחת עד שלושה זוגות - אפשר עם מתקן אחורי, במגבלות הידועות (מאז שהבנתי מה אומר החוק אני לא נוגע במתקנים האלה).
על גגון אפשר להעמיס ארבעה או אפילו חמישה זוגות אופניים - גם ברכב קטן יחסית. כמובן שצריך לשים לב לעומס המירבי של הפסים ולעומס המירבי של הגגון עצמו.

דרך אגב, אם הובלת אופניים היא שיקול משמעותי, שקול גם נגרר. הנגררים הקלים ביותר מסוגלים לשאת מעל 100ק"ג, מה שאומר שתוכל להוביל יותר אופניים מרוכבים, גם עם מיניואן.
אני לא מכיר את כל השיקולים שלך, אבל בדרך זו תוכל אולי להעדיף רכב מעט זול יותר, ובהפרש להתקין תפוח ולרכוש נגרר. זה גם שימושי כשצריכים להוביל עגלת ילדים וחמש מזוודות לנופש בים המלח (לא שלא הסתדרתי עם גגון בלבד עם שלושה זוגות אופניים ושלוש מזוודות עם יונדאי גטס...).

בהצלחה

חזרה לפורום