הרים - אתר האופניים הגדול בישראל

טקסט הודעת פורום

8/3/2011 4:23:00 PM חפש הודעות של משתמש זה לחץ\י לפרטי משתמש  ולאד אזארכין עם תוכן  טכנית או אינה טכנית?
נושא: טכנית או אינה טכנית? תאריך: 8/3/2011 4:23:00 PM
מחבר/ת: ולאד אזארכין

אבי,
מצטער אם בלבלתי אותך. אשמח אם תפרט במה בדיוק בלבלתי אותך, אולי אוכל לעזור.
ולא ממש הבנתי: בהודעה הראשונה כתבת שאתה רוצה לשדרג כדי לעבור לרכיבת AM יותר אגרסיבית. אני בדיוק כמוך - משדרג מז"ק לש"מ כי הרכיבה שלי נהייתה יותר אגרסיבית והאופניים הנוכחיים במקרה הטוב לא נוחים למעבר מכשולים ובמקרה הרע מסוכנים תחת מגבלת היכולות הטכניות שלי. בטוח שבעלי ניסיון רב יוכלו להסתדר גם עם ז"ק ללא שיכוך כלל, אבל בתור רוכב סופי שבוע, אולי אצליח להגיע לרמה הזאת בעוד כמה שנים טובות, ובינתיים בא לי להינות.
אז אם אתה מתכוון באמת לעבור לרכיבה אגרסיבית, אין לי ספק, היום לא הולכים על פחות מ-140 מ"מ. ושוב, הסיבה העיקרית היא שרובנו, רוכבי סופ"שים, ורוצים להינות וגם להפחית את הסיכוי לנפילות בגלל טעויות מפגרות. :suss:
אם הכיוון שלך הוא רכיבה פחות אגרסיבית, ו/או אתה מוגבל תקציבית, לך על 120-130 מ"מ, ותהנה. אגב, אם זה הכיוון שלך, תנסה גם את 29 אינצ´. אני מאוד אהבתי.

לגבי ג´אנט. החלטתי ללכת עליהם בעיקר בגלל שבמחיר הזה, כמעט ואין להם תחרות. חוץ מזה, מאוד התחברתי אליהם כבר מהניסיון הראשון. אני קניתי בבייקשופ בצומת שילט (ליד מודיעין) - יש שם חבר´ה מאוד מקצועיים. אפשר גם בבייקלאב בחשמונאים. ואצל היבואן בפולג. כל שאר החנויות ברשימה מחזיקות בעיקר דגמים פשוטים. ואתה צודק, האתר של היבואן פשוט חובבני ולא מעודכן.
לגבי ה-RP2 לעומת RP23 - זה לא רק 3 מצבים של propedal, אלא זה בולם אחר לחלוטין. אני היום עובר את ה95 ק"ג, ועם RP2 הרגשתי בובנג על הג´יאנט reign, כאשר עם rp23 הוא בכלל לא הורגש. אבל תנסה ותראה בעצמך.
ולאד

חזרה לפורום