הרים - אתר האופניים הגדול בישראל

טקסט הודעת פורום

8/18/2012 2:18:00 AM חפש הודעות של משתמש זה לחץ\י לפרטי משתמש  גבי בר-דוד עם תוכן  סטאמפג´מפר - מעבר לשיכוך מלא
נושא: סטאמפג´מפר - מעבר לשיכוך מלא תאריך: 8/18/2012 2:18:00 AM
מחבר/ת: גבי בר-דוד

אחרי כמה שנים של רכיבת שבילים וסינגלים XC החלטתי לעבור סופסוף לשיכוך מלא.
לא היה קל - חסכתי, השוותי, קראתי, בדקתי, השתתפתי כמעט בכל דמו אפשרי בשנה האחרונה. בדקתי הכל, מאופני קצה פול קרבון ועד אופני "הקצה השני" שלפעמים היו להם רכיבים שלא הכרתי בכלל. (אפשר להרחיב המון על תהליך בחירת אופניים, למדתי הרבה מאד, אולי בפוסט אחר)

בסופו של עניין התגבשתי על מספר דגמים מובילים, תקציב ואסטרטגיית מבחן ויצאתי לסיבוב אחרון בחשמונאים, הפעם ממוקד הרבה יותר.אחרי רכיבת מבחן נוספת על נבחרת המועדפים, בסופו של דבר החלטתי - SPECIALIZED STUMPJUMPER COMP. (למקום השני הגיעו טרק פיול אקס 8).המחיר, ההתאמה, המשקל, הרכיבים ולא פחות חשוב אם לא יותר - הלוק!

הבאתי אותם הביתה והייתי המאושר באדם.
אחרי חודש בלבד הם נגנבו ממני, ואיתם הז"ק ששימשו אותי נאמנה עד כה, ועליהם גם הכיסא לילד... נשארתי בלי כלום!!

פרסמתי את הפרטים בפורום גניבות ואבידות, אבל זה פורום נורא מצחיק,
שהרי מי שמגיע לשם הוא לרוב מי שאיבד או נגנב לו, ולא קהילת הרוכבים הרחבה והנהדרת שתשמח לעזור לחבר בצרה, אבל תשמח עוד יותר "לפטפט" על רכיבים חדשים או לתת המלצה ל"חדש בתחום" (זאת לא ביקורת, זו המציאות שגם אני חלק ממנה),

ולכן גם הפוסט הזה - בבקשה, כנסו לפורום גניבות ואבידות ותציצו מדי פעם על מי שאיבד או נגנב לו, אולי אפילו תוכלו לעזור...

בתמונה האופניים שעד לפני שבוע וחצי היו שלי ואצלי, והיום הם שלי ואצל מישהו אחר! המידה היא S. מישהו ראה? אפשר להגיב בפוסט בפורום הגניבות...

חזרה לפורום