הרים - אתר האופניים הגדול בישראל


טקסט הודעת פורום

7/11/2003 3:56:00 AM חפש הודעות של משתמש זה לחץ\י לפרטי משתמש  רן עם תוכן  סקירות מוצרים
נושא: סקירות מוצרים תאריך: 7/11/2003 3:56:00 AM
מחבר/ת: רן

התהליך המתואר בכתבה לעי"ל מעניק כלים טכניים מאוד לבחינת מוצר כלשהו, לאו דווקא זוג אופניים.
היכולת של הרוכש הפוטנציאלי להעריך ולשקול פרמטרים שונים בצורה המתוארת בכתבה, מוגבלת ליכולתו להעריך את המשקל הנכון (מהו נכון?) של כל פרמטר.
האם הפרמטר רלוונטי בפרט, עבור הרוכש? ובכלל, לגבי אופניים?
לרוב, רוכשים פוטנציאלים חסרים את הנגישות הטכנית הדרושה עלמנת להעריך מהם הפרמטרים והקטגוריות שיש להביא בחשבון ברכישה מסוג זה.

כאשר נידרשתי לנושא, לפני כחודשיים לערך, מצאתי כי אין בנמצא מקור א ו ב י ק ט י ב י ! ! הסוקר באופן יסודי את התחום ובוחן את כ ל ל הפרמטרים והקטגוריות הרלונטיות למוצר.

לא מצאתי סקירה אוביקטיבית וכוללת גם לאחר שעיינתי ונועצתי בצורה יסודית ב: אתרי אינטרנט (בארץ,כולל הנוכחי ובחו"ל), מגזינים מקצועיים, אנשים העוסקים בתחום, חנויות מקצועיות וחברים.

ייתכן והתחום כולו עדיין לא הבשיל דיו כדי להפיק מגזינים מקצועיים שיגישו סקירות מהסוג הנהוג בתחומים טכניים המאפינים גם תחום זה דוגמת: מחשבים, מערכות אלקטרוניקה בידורית (סטריאו היי פיי, קולנוע בייתי וכו´), רכב לסוגיו (מכוניות, אופנועים וכו´), תיקים ומזוודות, שעונים וכו´

עד שיהי מקור כזה זמין יש להיסמך על סיקרות סובייקטיביות כגון פורומים באינטנט (מפוקפק), כתבות כוללניות ולא מעמיקות במגזינים שונים או לעשות מה שעושים כאשר המודיעין המידעי אינו בנמצא, ללכת על בטוח או כפי שהדבר ידוע במקומותינו, תכונת ה"עדר".


חזרה לפורום