הרים - אתר האופניים הגדול בישראל

טקסט הודעת פורום

4/23/2007 10:03:00 AM חפש הודעות של משתמש זה לחץ\י לפרטי משתמש  רומן ל עם תוכן  תלוי בשימוש
נושא: תלוי בשימוש תאריך: 4/23/2007 10:03:00 AM
מחבר/ת: רומן ל

סך הכול כל דגמי OTERO מCOMP הכי פשוט ועד SUPER מיועדים איך ורק לקרוס קאונטרי.
יש להם שילדה מסיבית שיכולה לסבול התעללות רבה, אבל עם מהלך של 4" (100 מ"מ) לא הייתי ממליץ לנסוע אגריסיבית.
באופניים שלי אני נוסע גם שבילים, אבל כדי לשמור על המכלולים (כמו גלגלים, נאבות ובולמים) שישרתו אותי לאורך זמן בקטעים יותר טכניים אני אישית מנסה לנסוע יותר לעט,ובכך אני יכול לעבור את אותו קטע שעבר לפני מישהו ב SHIFT 5 / 7 בלי לשבור את האופניים.
כמובן זה גם לפעמים הפעלת שיקול דעת, לפעמים כן בא לי לעשות דרופ של מטר, אבל אני לא עושה, כי אני יודע שאני אזיק לאופניים, כי אופניים במקור לא מיועדים לדרופים.
אז לדעתי זה הכול תלוי בשימוש, הרבה קונים אופניים שיכוך מלא ומתחילים להתעלל בהם, כי חושבים שהם לא יהרסו, אבל זה לא נכון.
לכל דגם שיוצא יש שימוש מוגדר מראש, אם אופניים מוגדרות כ XC ואני אסעה אליהם AM אז בטת שאני יהרוס את המכלולים ואהיה כל שני וחמישי אצת מכנופאן.
אז נסכם את זה כככה: אם בחור נוסע קרוס קאונטרי, בלי דרופים וקפיצות אגריסיביות אין סיבה שאופניים לא ישרתו אותו טוב, כמובן שבגלל שמחיר נמוך אז גם מקבלים מפרט בהתאם- אבל זה מה שטוב, בגלל שיש שילדה טובה אפשר לשדרג בעתיד.
כנראה זה מה שאני יאשה בעתיד, כשארגיש שאופניים הנ"ל כבר לא מספקות אותי ברכיבות.

יום טוב
רומן

חזרה לפורום