הרים - אתר האופניים הגדול בישראל


טקסט הודעת פורום

10/28/2007 4:42:00 PM חפש הודעות של משתמש זה לחץ\י לפרטי משתמש  אבישי P עם תוכן  לכו על מה שהכי...
נושא: לכו על מה שהכי... תאריך: 10/28/2007 4:42:00 PM
מחבר/ת: אבישי P

ברמת המחיר הזו רוב המותגים מספקים את אותה רמת רכיבים ואין הרבה הפתעות מרעישות, ולכן לכו על: אופני מותג ידוע, אופניים שיש לכם איתם כימיה (כמו כל מערכת יחסים) וחשוב מכל: כאלה שנמכרים בחנות שכיף לחזור אליה (כי, בטוב וברע, השושבינים של מערכת היחסים שלכם עם האופניים הם חשבון הבנק שלכם וחנות האופניים הקרובה למקום מגוריכם).
מה שלא הבנתי זה האם אתם רוצים שלכולכם יהיה אות סוג אופניים. אני לא בטוח שזה נבון כי כל אחד ומבנה הגוף שלו, הנוחות שלו והכימיה שלו עם האופניים המסוימים. לקנות אותו זוג לשלושה אנשים שונים יכול להיות כמו רכישת אותו זוג נעליים לשלושה אנשים שונים (מלבד הבדלי המידה): זה יכול להתאים, אבל זה זה יכול גם שלא להתאים - ואז זה כואב, גם בגוף וגם בכיס.
בנוסף על המותגים הללו שהצעתם או שהציעו לכם הייתי שוקל גם:
בולדר DX של ג´אנט (יש לי זוג כזה - ראו ביקורת שכתבתי עליו באתר זה - http://www.giant.co.il/50799/boulder-DX)
בולינאס-רידג´ של מארין (יש לחבר טוב, אופניים מגניבים למראה וטובים לרכיבה - http://www.pedalim.com/sg_product~690057~65~199.htm);
הארד רק של ספשיליזד (לא מכיר, אבל יש עליהם ביקורות טובות למדי http://matzman-merutz.co.il/category/specialized_ht);
K8 או SUB40 (לא מכיר, יש להם שם טוב גם בהקשר של יחס בין תמורה לעלות - http://www.rosen-meents.co.il/Index.asp?CategoryID=383);
אבאלאנש של GT (לא מכיר אישית, זולת רכיבת מבחן (התרשמתי מהנוחות, יש לציין) - http://www.rosen-meents.co.il/Index.asp?CategoryID=388).
בקיצור: כל אלה, ואחרים, נותנים יותר מאשר מענה סביר לייעדים שהצבתם - מה שנותר עכשיו הוא לנסות כמה מהם, למצוא את שלושת המותגים שהכי נוחים (שוב: זה אמור להיות אישי, לא משהו שעושים בגלל ה"עדר") ולצמצם לפי השיקולים שלעיל: נוחות רכיבה, נוחות החנות המוכרת/מטפלת (במובן הרחב) ומידת המגניבות של המודל המסוים.
רכבו בדרכים טובות!
אבישי
חזרה לפורום